






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,87 کیلوگرم |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15-25W |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920×1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✖ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| فرکانس پردازنده | up to 5 GHz |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | INTEL |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی دل مدل Latitude 3540 i5 16GB 256GB SSD INTEL

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.