






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.0GHz Up to 4.5GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد, 720P |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | R5-7530U |
| تعداد هسته | 6 هستهای |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | AMD |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| پردازنده | Ryzen 5 |
| نسل پردازنده مرکزی | 7th |
| نوع پردازنده گرافیکی | یکپارچه |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| وضوح صفحه نمایش | FULL HD |
| چرخش 360 درجه | دارد |
| اقلام همراه کالا | کابل شارژ – دفترچه راهنما |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 15-FH0013 R5 8GB 256GB SSD AMD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.