لپ تاپ 14 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 14-ES1013DX Core 5 8GB 512GB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 14-ES1013DX Core 5-120U 8GB RAM 512GB SSD Iris Xe 14 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
Core 5
مدل پردازنده:
Core5-120U
ظرفیت حافظه رم:
8GB
نوع حافظه رم:
DDR4
مقدار حافظه رم:
512GB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
14 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2 کیلوگرم
فرکانس پردازنده
1.3GHz Up to 4.6GHz
حافظه کش
12 مگابایت
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
فناوری های گرافیک
ندارد
اندازه صفحه نمایش
14 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
شفاف
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz