






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
| مدل پردازنده | i7-13700T |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 3050TI |
| فرکانس پردازنده | UP to 4.9GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 31.5 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2560*1440 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | ✔ |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت HDMI | ✔ |
| درایو نوری | ✖ |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| آداپتور | ✔ |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | ✔ |
| پردازنده | CORE i7 |
| تعداد هسته | 2 هسته Performance, 8 هسته efficient |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| وضوح صفحه نمایش | QHD |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| موس و کیبورد | ✔ |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پارت نامبر | 32-B1XX |
| حداکثر روشنایی | 350 نیت |
کامپیوتر آل این وان اچ پی 32 اینچی مدل PAVILION 31.5 B1033nh i7 32GB 1TB SSD 4GB RTX 3050Ti

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.