






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ



| وزن | 3,17 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25W |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.8GHz Up to 4.7GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-1165G7 |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| مدل گرافیک | MX450 |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 2GB |
| رابط دایرکت | 12 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل Thinkbook 15 i7 16GB 1TB HDD 256GB SSD 2GB MX450

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.