لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل ENVY 16-H1053DX i7 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060
HP ENVY 16-H1053DX i7-13700H 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX4060 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-13700H
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
DDR5
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
RTX 4060
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
120Hz
روشنایی نمایشگر:
400 نیت
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,6 کیلوگرم
توان مصرفی کارت گرافیک
35-115W
نوع حافظه گرافیک
GDDR6
ظرفیت کارت گرافیک
8GB
سازنده پردازنده
Intel
مدل پردازنده
i7-13700H
فرکانس پردازنده
Up to 5.0GHz
تعداد هسته
14 هسته
تعداد رشته
20
حافظه کش
24 مگابایت
ظرفیت حافظه رم
16GB
نوع حافظه رم
DDR5
قابلیت ارتقای رم
ظرفیت حافظه SSD
1TB
ظرفیت حافظه HDD
سازنده کارت گرافیک
Nvidia
مدل گرافیک
RTX 4060
فناوری های گرافیک
DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING
رابط دایرکت
12.2
نوع صفحه نمایش
IPS
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
دقت صفحه نمایش
2560×1600
نرخ بروز رسانی نمایشگر
120Hz