






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 1,64 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 10 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15-25W |
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz Up to 4.4GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i3-1215U |
| تعداد هسته | 6 هستهای |
| مدل گرافیک | INTEL |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| تعداد رشته | 8 |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| ظرفیت باتری | 38WHr |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل V15 Ideapad G3IAP i3 16GB 512GB SSD Intel

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.