لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 16-AC0023DX Core Ultra 7 16GB 1TB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 16-AC0023DX Core Ultra 7 155U 16GB RAM 1TB SSD Iris Xe 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
Core Ultra 7
مدل پردازنده:
Core Ultra 7-155U
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
LPDDR5
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
فرکانس پردازنده
1.7GHz Up to 4.8GHz
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
حافظه کش
24 مگابایت
نوع حافظه رم
LPDDR5
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
1200×1920
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz