لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 15-FE0007NIA i7 16GB 1TB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 15-FE0007NIA i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD Iris Xe 15.6 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-1355U
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
LPDDR5
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
15.6 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
فرکانس پردازنده
1.7GHz Up to 5.0GHz
حافظه کش
12 مگابایت
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
اندازه صفحه نمایش
15.6 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz