






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | 4 ZONE RGB |
| وای فای | دارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900H |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| وضوح صفحه نمایش | FULL HD |
| تعداد هسته | 14 هسته |
| تعداد رشته | 20 |
لپ تاپ 17.3 اینچی ام اس آی مدل MSI KATANA B13VFK i9 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.