






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,74 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 10 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz Up to 4.4GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i3-1215U |
| تعداد هسته | 6 هستهای |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| پارت نامبر | 7M657PA |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ProBook 250 G9 i3 8GB 256GB SSD UHD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.