






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 3,25 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25-170W |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6X |
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | ONE ZONE RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560*1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4090 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پارت نامبر | 18R1-ALN-CTO3-M16 |
لپ تاپ 18 اینچی دل مدل Alienware m18 i9 64GB 2TB SSD 16GB RTX4090

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.