






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ



| فرکانس پردازنده | 2.2GHz Up to 5.8GHz |
|---|---|
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25-170W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6X |
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1600 × 2560 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS mini LED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-14900HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4090 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پارت نامبر | G834JYR |
| اقلام همراه کالا | موس + کیف |
لپ تاپ 18 اینچی ایسوس مدل ROG Strix SCAR 18 G834JYR i9 32GB 2TB SSD 16GB RTX4090

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.