






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۳۰۲,۰۴۰,۰۰۰ تومان
۴۹۷,۸۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
۳۳۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان
۱۶۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 2,25 کیلوگرم |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| اندازه صفحه نمایش | 13.5 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR3 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | قرمز |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2256×1504 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz UP TO 3.5GHz |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✖ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 10 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| وضعیت کالا | اپن باکس |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| رابط دایرکت | 12 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| انتخاب رنگ | نقره ای |
لپ تاپ مایکروسافت 13.5 اینچی مدل Surface 2 i5 8GB 256GB SSD Intel UHD Graphics 620 _ استوک
