






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,8 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 3.2GHz Up to 4.7GHz |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 13.4 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | R7-6800HS |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | INTEL |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع پردازنده گرافیکی | یکپارچه |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| وضوح صفحه نمایش | FULL HD+ |
| نوع نور کیبورد | ONE ZONE RGB |
| پارت نامبر | GZ301Z-LD005W |
| اقلام همراه کالا | قلم |
لپ تاپ 13.4 اینچی ایسوس مدل ROG Flow X13 GV301RA R7 16GB 1TB SSD Intel

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.