






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,45 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 5.0GHz |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1600 × 2560 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i7-13700HX |
| تعداد هسته | 16 هسته Efficient |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 24 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
لپ تاپ 16 اینچی لنوو مدل Legion Pro 5 i7 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.