






پرداخت اقساطی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۷۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 1,272 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i7-1260P |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 4.6GHz |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| حداکثر روشنایی | 800 نیت |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | AMOLED |
| اقلام همراه کالا | قلم |
لپ تاپ 15.6 اینچی سامسونگ مدل Galaxy Book 2 PRO X360 i7 16GB 1TB SSD Iris Xe

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.