






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 3 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25-170W |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.2GHz Up to 5.8GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | 12GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6X |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1600 × 2560 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-14900HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4080 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 18 اینچی ایسوس مدل ROG Strix G834JZR i9 64GB 1TB SSD 12GB RTX4080

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.