






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,8 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | سفید |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-1240P |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| فرکانس پردازنده | 1.6GHz Up to 4.2GHz |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 14 اینچی هوآوی مدل HUAWEI MateBook D14 i5 8GB 512GB SSD Intel UHD Graphics

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.