






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,50 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 4.9GHz |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | ONE ZONE RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پارت نامبر | ANV15-51-73R8 |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسر مدل Acer Nitro V15 ANV15 i7 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.