






پرداخت اقساطی
۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
|---|---|
| نوع کاربری حافظه | اینترنال |
| فرم فکتور | M.2 |
| رابط اتصال | PCIe 3.0 x4 |
| سرعت خواندن ترتیبی اطلاعات | 3300 مگابایت بر ثانیه |
| دمای عملیاتی | 0 تا 70 درجه سانتیگراد |
| سرعت خواندن تصادفی اطلاعات | 92K IOPS |
| سرعت نوشتن تصادفی اطلاعات | 240K IOPS |
| میانگین عمر | 2.000.000 ساعت |
| سایر قابلیتها | – قابل نگهداری در فضای مرطوب با رطوبت 5 تا 95 درصد, – قابلیت پایش دمای حافظه, – مقاوم در برابر حداکثر 20G لرزش در حالت غیرفعال, – مقاوم در برابر ضربه تا 1500G/0.5 میلیثانیه |
| پشتیبانی از S.M.A.R.T | ✔ |
| پشتیبانی از NCQ | ✖ |
| پشتیبانی از TRIM | ✔ |
حافظه اس اس دی اینترنال لکسار مدل NM620 ظرفیت 512 گیگابایت

۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.