لپ تاپ 14 اینچی اچ پی مدل ENVY 14-EB1035NR i7 16GB 512GB SSD 4GB RTX3050
HP ENVY 14-EB1035NR i7-11390H 16GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050 14 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-11390H
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
DDR4
مقدار حافظه رم:
512GB
مدل گرافیک:
RTX 3050
اندازه نمایشگر:
14 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
روشنایی نمایشگر:
300 نیت
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن1,5 کیلوگرم
ظرفیت کارت گرافیک
4GB
حسگر اثر انگشت
نوع حافظه گرافیک
GDDR6
توان مصرفی کارت گرافیک
35-80W
فناوری های گرافیک
DLSS 2, RAY TRACING
اندازه صفحه نمایش
14 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz
نوع صفحه نمایش
IPS
پورت HDMI
پورت Mini Display
پورت USB 3.0
2 عدد
پورت USB Type-C
1 عدد
پورت VGA
سیستم عامل
ویندوز 11
نوع باتری
لیتیوم پلیمری
مدل پردازنده
i7-11390H
تعداد هسته
4 هسته
تعداد رشته
8
فرکانس پردازنده
Up to 5.0GHz