






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ






| وزن | 2,3 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-80W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| مدل گرافیک | RTX 3050 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz Up to 4.6GHz |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | R9-5900HX |
| رابط دایرکت | 12 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming A15 FA506QM R9 16GB 512GB 6GB SSD RTX3050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.