






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,0 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 4.9GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus G16 GU603VV i7 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.