لپ تاپ 16 اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus Duo 16-GX650PY R9 32GB 2TB SSD 16GB RTX4090
ASUS ROG Zephyrus Duo 16-GX650PY R9-7945HX 32GB RAM 2TB SSD 16GB RTX4090 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
Ryzen 9
مدل پردازنده:
R9 - 7945HX
ظرفیت حافظه رم:
32GB
نوع حافظه رم:
DDR5
مقدار حافظه رم:
2TB
مدل گرافیک:
RTX 4090
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
240Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,2 کیلوگرم
توان مصرفی کارت گرافیک
25-170W
ظرفیت کارت گرافیک
16GB
نوع حافظه گرافیک
GDDR6X
فناوری های گرافیک
DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
نوع نور کیبورد
RGB
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
240Hz
نوع صفحه نمایش
IPS
پورت HDMI
پورت Mini Display
پورت Thunderbolt
پورت USB 3.0
3 عدد
پورت USB Type-C
1 عدد
پورت VGA
سیستم عامل
ویندوز 11
نوع باتری
لیتیوم یونی
مدل پردازنده
R9 – 7945HX
تعداد هسته
۱۶ هسته‌
تعداد رشته
32
فرکانس پردازنده
2.5GHz UP TO 5.4GHz