






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۳۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
|---|---|
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| فرکانس پردازنده | 1.6GHz Up to 4.2GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 22 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB 3.0 | 4 عدد |
| پورت USB 2.0 | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | دارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | INTEL |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه HDD | 1 ترابایت |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| تعداد هسته | 4 هسته |
کامپیوتر آل این وان ایسوس 22 اینچی مدل V222 i5 16GB 256GB SSD 1TB HDD INTEL
