






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
|---|---|
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 4.2GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 23.8 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| وای فای | ✔ |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 4 عدد |
| پورت USB 2.0 | 1 عدد |
| پورت HDMI | ✔ |
| درایو نوری | ✔ |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| آداپتور | ✔ |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | ✔ |
| مدل گرافیک | INTEL |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| تعداد هسته | 4 هسته |
کامپیوتر آل این وان ایسوس 23.8 اینچی مدل V241 i5 8GB 512GB SSD INTEL

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.