






پرداخت اقساطی
۹۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 10 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz UP to 4.5GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔, 720P |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| مدل پردازنده | i3-1315U |
| تعداد هسته | 6 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 12GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| قابلیت ارتقای رم | ✔ |
| ظرفیت باتری | 3Cell 42Wh |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| نوع اسپیکر | SonicMaster |
| بلوتوث | ✔ |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook X1504VA i3 12GB 1TB SSD Iris Xe

۹۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.